Favori renginiz küllü sarı olsun!

Favori renginiz küllü sarı olsun!

2016 yazının en favori saç rengi küllü sarı! Trend renkler arasında en beğenileni ve tercih edileni olarak dikkat çeken küllü sarı özellikle katlı kesim modellerle işlevsel bir hal alıyor! Aynı zamanda bu sene görmeye alıştığımız renkli saç çıtçıtları ile küllü sarı tonlarının oldukça büyük birer uyum içerisinde olduğunu da görebiliyoruz.

Daha genç, daha dinamik, daha güzel!

Küllü sarı saçlarınızla kombinlerinizin şansını arttıracağınızdan emin olabilirsiniz. Sadece kumralların değil, hafif esmer kadınların da küllü sarı ve arasına attıracağı balyajlarla şık ve modern bir görünüme sahip olacağını bilmelisiniz. Küllü sarının platin ile yarıştığını düşünün, küllü sarı açık ara farkla kazanacaktır!

Neden küllü sarı?

Küllü sarının diğer renklere dönüşürken daha kolay bir alt yapı olduğunu bilmelisiniz. Kolay geçilen bir renk değil ancak bu renkten sonraki geçiş kolaydır. Kızıl tonları ise en zor renklerdir. Sarının en beğenilen tonlarından olan küllü sarı aynı zamanda yaz döneminde kolaylıkla kullanabileceğiniz bir renk olarak dikkat çekiyor

Küllü sarı üzerine platin balyaj ise en favorisi!

Kendinize bu rengi yakıştırıyorsanız asla vazgeçemeyeceksiniz! Saçlarınızdaki bu ışıltı yaşam enerjinizin bir yansıması!