Erkeklerin sen özgür kadınsın yalanı!

Erkeklerin sen özgür kadınsın yalanı!

Kızlar, karşınızda kaçın kurası var fark etmeniz gerekiyor! Özellikle 35 yaş üstü erkeklerin sizden istediklerini almak için her şeyi yapabilceklerini unutmayın. Öncelikle tabularınızı yıkmaya çalışacaklar, size özgür olduğunuzu ve modern bir dünyada yaşadığınızı anlatacaklar. Cinselliği yaşama konusunda geç kalmamanızı hatta tavırları ile sizinle bir ömür hayal ettiklerinin mesajını verecektler. Fakat erkek doğasını unutmayın, erkekler daha çok kadınla birlikte olmak için her şeyi söyler, her sözü verirler.

Erkekleri analiz etmeyi bilmek zorundayız!

Bizler erkekler gibi tek derdi cinsellik olan varlıklar değiliz, hayatımızı düzene almalı ve kalitemizi korumalıyız. Kimle birlikte olduğumuz, kimle hayatımızı birleştirdiğimiz bizim için önemlidir. Erkeklerden daha fazla kırılganız, üzülmeyi hak etmiyoruz.

Cinselliği sürekli ön plana çıkarak erkeğe dikkat!

Sadece bedeninizle ilgileniyordur. Sizin nasıl biri olduğunuzla ilgisi yoktur. Farkında olmanız gereken tek şey başka kadınların da olabileceğidir çünkü cinselliği ön platan tutan erkeğin hayatında sadece bir kadın olmaz.

Tek olmadığınızı hissettirmeyecektir!

Profesyonel çapkın asla yakalanmayandır! Çünkü o kadınları çok iyi tanıyordur, yakalanmaz. Tatlı sözlerle, jestlerle, hediyelerle aklınızı dağıtır ve kötü düşünceleri zihninizden atar. Size kendisini romantik, yalnız ama nasılsa cinsellik düşkünü bir erkek olarak sunar. Bu konuda acele ediyor olması hatta frijit olup olmadığınızı merakla keşfetmeye çalışmas, rahatsız olduğunuzda anında geri adım atması profesyonel bir çapkın olduğunu gösterir.