Cool kadının hali başka!

Cool kadının hali başka!

Kendi bildiğini okuyan, kendisinden başka hiç kimseye ihtiyacı olmayan başarılı ve özgüvenli kadının hayata bakışı diğerlerine umursamaz gelecektir. Çünkü en kötü anlarını kendi kendine yaşayan, en kötü durumlardan kendi kendine çıkan bir kadın, hiç kimseyi hayatının merkezine almayacaktır. Kadın, başarılı olduğunda kendisini yalnızlığa mahkum hisseder, çünkü hiç bir erkek başarılı bir kadını kaldırmaya gönüllü değildir. Erkekler muhtaç kadınları, maddi manevi kendilerine muhtaç olan kadınları hayatlarında tercih ederler. Eğer bir erkeğin dikkatini çekmek umurunda değilse, işte o kadın cool bir kadındır.

Öncelikle kendi değerinin farkında olan bir kadın, erkeklerin kendisi ile neden ve ne şekilde ilgilenmek istediğini bilir. Hayata dair planları vardır. Geleceğini, sosyal çevresini yönetmeyi seçen kadon cool kadındır.

Eğlenceli kadınlar, kendine güvenen ve kendisiyle eğlenebilen bu nedenle sosyalleşmek için erkeklere ihtiyaç duymayan kadınlardır. Bu kadınlar her zaman güçlüdürler, güçlü olmak zorunda kaldıkları günden itibaren hayatı güçlü yönleriyle karşılamayı seçmiştirler.

Cool kadın olmak zorundasınız!

Çünkü hayat kadınlara karşı pozitif ayrımcılığı ber taraf ediyor, kadının her alanda önü kesiliyor. Kısıtlanıyor, yok sayılıyor. Eğer güçlü bir kadın iseniz bunu hak etmişsiniz, bunun için mücadele etmişsiniz demektir.

Kadın için hayat her zaman ciddiye alması gereken bir savaş meydanıdır. Değerini bilmeli, değerinin farkında hareket etmelidir. Kadın, farkını ortaya koyarak yaşadığında değerlenir.