Bugün ne giysem?

Bugün ne giysem?

Haftanın her günü şık olmak isteyen çalışan kadınlar için ne giysem derdi asla bitmez! Hem iş dünyasına uygun hem de tarzınıza uygun aynı zamanda trende uygun seçimler yapmanız gerekir. İş dünyasında çok fazla renk kullanılamaz, gri ve tonlarını tercih ederken en faza lacivert ve bordo gibi renkler seçimlerinizi oluşturacaktır.

2016 modasında bu rutinden çıkıyoruz!

Bu yıl kadınlar daha renkli, canlı ve pastel tonlarına ağırlık veriyoruz. Blazer ceket seçimleri, trençkot seçimleri derken baharın tüm renklerini üzerimizde kullanabiliyoruz. Carmen kırmızı, saks mavi, pastel yeşil ve özellikle hardal sarısı bir arada kullanabileceğiniz orjinal 2016 trend renklerinden sadece bir kısmı.

Renklere özgürlük, kıyafet seçimlerimize modayı katıyoruz!

Yılın en şık tasarımlarında bu renkler kullanılıyor. Son derece şık bir kadın olma dönemin en popüler renklerini ve modellerini kullanıyor olmayı gerektirir. Mor ve yeşili bir arada kullanmanın, somon sarısı ve turkuaz tonlarını bir arada kullanmanın 2016 trendlerini takip etmeniz açısından önemli bir detay olduğunu bilmenizi istiyoruz.

Güzel şeyler kırılgandır, moda hassas bir konudur. En iyi seçimi yapmak cesaret ister. Rüküş olmadan trend görünüyor olmak incelik gerekitirir. Moda, tahmin ettiğinizden çok daha zor bir kulvardır.

Modayı kendinize uyduruyor olmanız gerekir. Bu yönde beden tiplerine göre en uygun model ve mevsimlere göre en iyi renkleri sitemizi takip ederek okuyabilirsiniz. Moda kategorimizi takip etmenizi öneririz.