Bebeğiniz var diye bakımsız olmayın!

Bebeğiniz var diye bakımsız olmayın!

Üşengeç kadın her şeyi bahane eder ve bakımsız olmanın kılıfını uydurur! Oysa bakımlı kadın her zaman her şartta bakımlı olmayı bilen kadındır. Bebek sahibi olmak kadının en önemli sevgi anlamında mutlu olduğu bir durum fakat annelik sizi hayattan koparmamalı. Bakımlı anne olmak varken neden kendinizi bakımsızlğa hapsediyorsunuz?

Anne olduğunuzda hayat gözünüze başka görünüyor olabilir!

Her şartta hayatın devam ettiğini, birey olduğunuzu ve kendinize has vasıflarınızın önemli olduğunu bilmelisiniz. Güzelliğinizi bakımla parlatmanın aile hayatınızda eşinizle olan ilişkinizde de önemli olacağını bilmelisiniz. Yeni annelerin evde pratik bakım önerilerine ihtiyaç duyduğunu biliyoruz, bakımlı olmak için büyük paralara, uzun zamanlara ihtiyacınız yok.

Salata malzemelerinden yüzünüze bakım yapabilirsiniz. Salatalık kabuğu cildin parlak, gergin ve canlı olmasını sağlar. Salata yaparken kabuklarını bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Sonrasında limon kullandığınız her an kalan posayı ellerinize ve göz çevresi dışındaki yüz bölgenizde, degajenizde değerlendirebilirsiniz.

Yoğurt güzellik sırrınız olabilir!

Cildin ihtiyacı olan tüm minrealler yoğurtta bolca bulunuyor. Aklınızdaki tek soru şu olmalı, cildime ne sürebilirim? Cevap ise çok basit, yemediğiniz bir şeyi asla cildinize sürmeyin.