Ayrılık acısını atlatmak için

Ayrılık acısını atlatmak için

Ayrılık acısını atlatmak için

Ayrılık acısı genel olarak sürdürülen ilişkinin yarı zamanında atlatılır şeklinde genel bir kanı var.Ama bundan ve bu tanımdan daha çok ve daha geçerli bir şekilde aşk acısını atlatmanın en geçerli yolu gerçekten o ilişkiyle ilgili biriktirilen her şeyden her ne kadar saygı duyulsa da en çabuk şekilde kurtulmakdan geçiyor.
Ani kararlar almadan işin acı kısmını çekilebilecek ve katlanılacak kadarına katlanıp ve bu acıyı yaşayıp bundan kendine ders çıkarıp bu acıyı bir yaşam tarzı haline getirip uzatmadan hayatının geri kalan kısmı için yeni planları hayata geçirmek en önemlisi.
Yeni bir insanı hayatına hemen almayı çivi çiviyi söker anlayışıyla yapmamak sağlıklı yeni bir başlangıç için çok önemli. Kendinizi dinleyecek kadar yeterli vakit geçirirseniz yolları yeni yeni yolları daha temiz gözlerle kafanızda sizi daha az meşgul eden şeyle taze bir şekilde göreceğiniz için en mantıklı yöntem acıyı erittiğiniz zamanın bir şekilde kıymetini bilmek. Ve kimseyi özellikle de kendinizi rahatsız etmeden bu durumu kendinize dönüp halletmek