Astım hastalarına bitkisel çözüm

Astım hastalarına bitkisel çözüm

Astım hastaları öncelikle kendilerini yoran işler yaptığında nefes alma sorunları çok yaşar. Panik atakla birlikte astım rahatsızlığı kişinin yaşam kalitesini son derece düşürür. Korku halleri geldiğinde hızlı nefes alıp vermeye başlanıldığında astım çok daha yorucu oluyor. Sinirli ot astım hastalarının şifa göreceği bir bitkidir. Bir tutam sinirli otu kaynatın 5 dakika, sabahları için. Yaban kekiğini de öğleden sonra kaynatıp içmelisiniz.

Öncelikle astım rahatsızlığında ne kadar rahatlattığını hayretle göreceksiniz.

Astım hastaları için sinirliot ve yaban kekiği otu kullanın. Zahter diye de bilinir. Amanos dağlarında, Antakya bölgesine özgü bir ifadedir. Gerçek adı yaban kekiğidir. Zahter yaban kekiğinin bir türüdür.

Sabah kalktığınızda bir tatlı kaşığı keçi boynuzu pekmezi, akşam uyumadan önce yine bir tatlı kaşığı keçi boynuzu pekmezi. Bu son derece nefes açıcıdır. Harnup pekmezi bulunmaz bir nimettir. Soğuk pres tercih edilmelidir. Normal keçi boynuzu pekmezleri çok uzun kaynatıldığı için astıma iyi gelen özelliğini kaybetmektedir.

Astım hastaları bu anlamda çok rahatlayacaklardır. Tüm bu küre toplam bir ay devam etmeniz yeterlidir. Başka kürlerle bir arada kullanılmamalıdır.

Astımı olanların beraberinde bir de panik atak veya anksiyete, korku şikayetleri var ise önce bu kürü uygulasınlar sonrasında panik atak kürünü uygulasınlar.

Panik atak için kürü sitemizde sağlık bölümümüzde bulabilirsiniz.