+18 Sorular ve özel cevaplar!

+18 Sorular ve özel cevaplar!

Utanmanın, sıkılmanın, çekinmenin alemi yok! Doğal sürecinde yaşanması gereken her duygu yaşanmalıdır. Bugünün dünyasında ilişkilerde üstü kapalı kalması gereken hiç bir detay yok. Özellikle karşınızda olgun bir erkek varsa, 15lik kız gibi davranmamanız gerekir. Sormanız gereken soruları veya bilmesi gerekenleri söylemelisiniz. Erkekler, kadınlara farklı yaklaşırlar. Sizin cinselliğe bakışınızı, modern görünümünüzden yola çıkarak tahmin ederler, aşırıya kaçabilirler. Ya da tam tersi. Bunun için +18 soruların ve cevaplarının ilgi alanınızda olması gerekir.

Erkeklerin korktuğu kadın tipi: Frijitler!

Frijit olmadığınızı ama cinselliğe kurallar koyduğunuzu bilmelidir, ya da tam tersi! Bunu üstü kapalı olarak değil, net bir şekilde konuşabiliyor olmanız gerekir. Cinselliğe bakışınızı bilmesini sağlamalısınız. O’nu tahminleri ile baş başa bırakıp yanlış bir hamle yapmasını engellemelisiniz. Her erkek cinselliğe meraklıdır, kadınların bu konudaki çekingenliğini beğenilmiyor, istenilmiyor olduklarını zannederek yorumlayabilirler. Sadece her duygunun zamanı olduğunu, yaşanması gerekenlerin yaşanması için ikinizin de istiyor olmanız gerektiğini bilmeliler.

Seksi görünmek adına kendinizi komik duruma düşürmeyin, bazı soruların cevabını sadece yatakta öğrenebilirsiniz. Toy kalırım düşüncesi ile kendinizi germeyin, erkeklerin bu konuda sizden daha iyi olmaları normal.

Deneyiminizi gizlemeyin, bunu anlarlar!

Erkeği karşınızda kandırılmayı bekleyen biri gibi değil, her şeyi fark edebilen biri olarak görmeniz gerekir. Çoğu konuda algıları düşük olabilir ama söz konusu cinsellik olduğunda tilki kesilirler!

Deneyimsizliğinizi de gizlemeyin, bunu da anlarlar!

Deneyimsizlik de noksanlık değildir, size karşı daha hassas davranması gerektiğini bilmesini sağlamaktan korkmayın.