Sevgiliniz fino değil!

Sevgiliniz fino değil!

Erkek arkadaşınıza nasıl davrandığınız son derece önemli, sürekli emir veriyorsanız, sürekli olarak sizinle ilgilenmesini ve taleplerinizi yerine getirmesini istiyorsanız fino kadar değer veriyorsunuz demektir. Seven erkek her şeye katlanır evet ama fazla naz da aşık usandırır! Bu nedenle sevgilinizin size karşı zaafının olması, sizin her dediğinizi yapıyor olması bunun her zaman devam edeceği anlamına gelmez.

Hareketlerinize çeki düzen vermelisiniz!

Erkekler çok tepki vermezler, tepkilerini davranışsal olarak bir anda yüzünüze çarparlar. Her dediğinizi yapıyormuş gibi görünerek aynı zamanda aldatarak intikamını alabilir. Erkeği kontrol etmek demek sürekli emir vermek demek değildir, erkeği kontrol etmek demek duygularını yönetebiliyor olmaktır.

Duygularını gizliyor olabilir, siz açığa çıkarın!

Erkeğin ağzından laf almayı başarmak, o’na görsel olarak malzeme vermekle ilgili. Sizi ne kadar dayanılmaz bulursa kelimeler ağzından o kadar hızlı çıkacaktır. Kendinize güvenin, cesaretinizi toplayın ve artık ilişkinizde duygulara yön veren kişi siz olun.

Sevgilinizi sadık bir evcil hayvan olarak görmeyin, aldatma ihtimaline karşı taviz vermeyi, ilişkiyi güçlendiren tavırlar sergilemeyi bilin. Çünkü kapris, erkekleri başka kadınlara iten bir sihir gibidir.