Mutlu kadın

Mutlu kadın

Mutluluğun kadının gözünden değerlendirilmesi gerekiyor, mutlu bir kadın öncelikle saygı duyulan kadındır. Bu nedenle size saygı duymayan kişilerin asla hayatınızda bir yer bulmasına fırsat vermemelisiniz. Mutlu olmak için sosyal statünüzü de kontrol etmelisiniz, eğitim ve kariyer konularına zamanında odaklanmış olmak hayat başarısı için önemlidir. Kadın erkek eşitsizliği ile mücadele etmenin bir kadın olarak yaşamda başarılı olmanın gerçek anlamda zor olduğunu bilerek ve mücadeleci ruhunuzdan asla taviz vermeyerek bir yola girmeniz gerekiyor.

Erkeklerin sizi yönetmesine değil, kısıtlamasına karşı koymalısınız. Çünkü erkeklerden zarar görmeniz, onların kısıtlamalarına boyun eğmeniz demektir. Özgür kalmayı başararak, ekonomik özgürlüğünüzden hiç bir şekilde taviz vermeyerek hareket etmeniz gerekir. Mutlu olmanın sırrı, mutlu olmak için gereken mücadeleyi vermekten kaçmamalısınız.

Sürekli başkalarını suçlamayın, mutsuzluğunuzda en büyük suçlu sizsiniz!

Hayatınıza aldığınız insanların size yaşatacaklarını öncedek seçmişsinizdir. Bu nedenle doğru ilişkiler kurmaya özen göstermeniz gerekir. Neyi hak edip neyi hak etmediğinize karar vererek seçimler yapmalısınız.

Kendinize güvenin

Kendine güvenen insan her şeyi başarır. Başaracığınızı, başarılı olacağınızı bilerek seçimler yapmalısınız.