Kredi kartsız appstore hesabı açmak

Kredi kartsız appstore hesabı açmak

Kredi kartsız appstore hesabı açmak

Biliyorsunuz ki app store hesabı açmak için kredi kartı hesabı gerekmekte.Bazen bu durumlar herkesin kullanmak için can atmadığı yöntemler olduğu için insanlar kredi kartlarını vermeden appstore hesabı açmak istiyorlar.bunun için kolay yöntemler mevcut en kolayı da şu :

  • İlk Önce telefonunuzdan ya da tabletinizden appstore a girip,telefonunuz ya da tabletiniz için ücretsiz bir uygulama bulup onu seçip yüklemeye başlıyoruz.
  • Uygulamayı yüklemeye dokunduktan sonra size yeni bir apple kimliği oluşturma konusunda bir uyarı geliyor ve yeni bir apple kimliği oluşturmaya başlıyoruz.

Ülkemizi seçiyor itunes store kullanım koşulları ve şartlarını da onayladıktan sonra devam ediyor,mail adresimizi güvenlik sorularımızı,doğum günümüzü ve parolamızı giriyoruz.parolamızın mutlaka sayı harf kombinasyonu içermesine dikkat ediyoruz ki bu hesabımızın güvenliği için çok çok önemli bir durum.

Girdiğimiz bilgileri tekrar baştan kontrol edip doğru olduğuna emin olduktan sonra ileri seçeneğiyle karşımıza gelen ödeme seçeneği kısmına hiç biri şeklinde tık koyup, kredi kartımız olmadan appstore a kayıt işlemini tamamlamış oluyoruz.