Ev kadınları için iş imkanları

Ev kadınları için iş imkanları

Hayat pahalılığı malumunuz, daha iyi imkanlara sahip olarak yaşamak için herkesin elini taşın altına koyması gerekiyor. Eşinizin çalışması size yetmiyor olabilir, bunun için evde kendi imkanlarınızla çalışabilir, alterantif ürün satışları gerçekleştirerek iş sahanızı geliştirebilirsiniz. Kadınlar arası yapılan günlerde satış yapabilir, aile ekonomisine bir şekilde destek olabilirsiniz.

Kilo işi sarma!

Dolma, sarma yaparak restoranlara satabilirsiniz. Bu şekilde çiğ olarak kilo başı 20tl ile 25 tl arasında alıcı bulabilirsiniz. Mandıralar dahi ev kadınlarından sarma alıyor. Tüm malzeme size ait olmak üzere veya anlaşmanıza göre farklılık arz edecek şekilde mandıralara, restorantlara sarma dolma satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Kozmetik satabilirsiniz!

Belli markalar ev satışları için kadınları işe alıyor. Bu markaları araştırarak veya çevrenizden bu konuda referans alarak ev kadınlarının kozmetik satışlarında aktif olması için nereye başvurması gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Evde tekstil işleri

İhracat yapan firmalar siparişlerini yetiştirmek için evde türlü işler yapabileceğiniz şekilde iş imkanlarına sahip olabiliyor. Dönem dönem bu tür işler bulabilirsiniz.