Erkeklerin Başını Döndüren Kadınların Özellikleri

Erkeklerin Başını Döndüren Kadınların Özellikleri

Erkekleri Etkilemek için Kadınların Yapması Gerekenler

Erkekleri etkilemenin birçok yolu var elbette. Ama bazı kadınlar vardır ki öyle bir karaktere sahiptirler ki en zor erkekle baş edebilirler. Peki ya bu kadınların özellikleri nelerdir?

Etkileyici kadınlar her zaman sabırlıdırlar. Anlık öfkelerine hakim olurlar. Hemen sinirlenmezler, fevri değildirler. Her zaman erkeğinin attığı adımları iyi bilirler ve gözlemlerler.

Düşünen kadınlar her zaman akıllıca hareket ederler. 3 gün oldu ama beni aramadı diye bir erkeğin peşine düşmezler. O sırada çok yoğun bir plan yaparlar ve her zaman oyunu kendi taraflarına çevirirler.

Kadınların en çok yaptığı hatalardan biri hemen aramaktır. Hemen aramak kesinlikle yanlış bir harekettir. Bırakın o sizi arasın ve ulaşmaya çalışsın. Böyle yaptıkça peşinden koşturan taraf siz olursunuz. Kendinizi özgür bırakın ve telefondan ellerinizi çekin.2

Hayatta karşınıza ne çıkacağı hiç ama hiç belli olmaz. Sakinlikten ödün vermeyin. Kaybetme korkunuz hiçbir zaman olmasın. Zaten kaybetme korkunuz yoksa ilişkinizi daha özgürce yaşama imkanı bulursunuz. Hem de gereksiz baskılarla karşı tarafı bunaltmamış olursunuz.

Aceleci olmayın, bekleyin. Flörtünüzle buluştuğunuz zaman bir diğer buluşma için planlar yapmayın. Bırakın ilk adımı atan her zaman karşı taraf olsun. Aceleci olmak size kazandırmaz aksine kaybettirir. Bir de güvensiz gözükmenize sebep olur. Güven her şeydir.

Tartışmaktan ve kavgadan kaçının. Kavgalar size hiçbir şey kazandırmaz. Sakinliği elden bırakmamanız lazım. Trip atmak da kötü bir davranıştır. Trip atmak her zaman erkekleri soğutur. Sorunlarınız varsa ciddi bir şekilde yüz yüze ve sakinlikle konuşmalısınız.kadin1

İç güzelliğiniz ne kadar iyi olsa da bu yalana inanmayın. Bir erkek her zaman dış görünüşe de önem verir. Bakımlı olmaya dikkat edin. Ama bakımlı ve güzel görüneceğim derken de kendinizi fazla makyaja kaptırıp boya küpüne dönmeyin.

Kadının en önemli kozu ise işvesi ve cilvesidir. Kendinizi çekici bulun. Bazen bir bakışınız onu delirtsin ama kontrolü elden bırakmayın. Bakışlarınızla hareketlerinizle çok şey anlatın ama bırakın o sizi elde etmek için uğraşsın.

Belki de bunların arasında en önemli konuya geldik. Düşünmeden söylemeyin. Mutlaka tartarak söyleyin. Bazen hiç fark etmeden kalp kırabilirsiniz. Sonucu kötü olan şeyler doğabilir. Sözler her zaman çok önemlidir.

Son olarak kendinize güvenin! Kendinize güvenmek başarmanın yarısıdır.