Çinliler Bunu Da Yaptı!

Çinliler Bunu Da Yaptı!

Öfke Barları

Çinliler çok farklı bir buluşa daha imza attı. Öfkelendiğinizde tüm sinirinizi üstünüzden atmanızı sağlayacak barlar var artık… Günlük hayatınızda sizi kızdıran olayların acısını bu barlarda çıkarabiliyorsunuz. Nasıl mı?

Gittiğinizde öfkenizi atmak için çalışanlarını dövebileceğiniz barlarla!

A customer (L) attacks a staff at the Rising Sun Anger Release Bar in Nanjing, capital of east China's Jiangsu province August 7, 2006. Stressed-out Chinese can now unleash pent-up anger at a bar that lets customers attack staff, smash glasses and generally make a ruckus, a Chinese newspaper reported on Monday. The Rising Sun Anger Release Bar in Nanjing employs 20 muscled young men as "models" for customers to punch and scream at. Picture taken August 7, 2006. REUTERS/Sean Yong (CHINA)

Örneğin Nanjing’deki “The Rising Sun Anger Release Bar” da (Doğan Güneş Öfkeyi Serbest Bırakma Barı) istediğiniz kadar tabak çanak kırabiliyor, hatta özel eğitimli çalışanları dövebiliyorsunuz. Çalışanlar koruyucu kıyafetler giyiyor ve bunun eğitimini almış oluyorlar. Barda yaklaşık 20 kişi çalışıyor. İlginç olan başka bir nokta ise gelen müşterilerin çoğunun hizmet ve eğlence sektöründe çalışan kadınlar olması.

000064bd_big

Bu uygulamanın şiddeti tetikleyip tetiklemeyeceği ise tartışma konusu.