Yay burcu nisan ayı 2016

Yay burcu nisan ayı 2016

Yay burcu nisan ayı

Yay burcu nisan ayında özellikle sosyal yaşantısını ve sosyal yaşantısını ilgilendiren hatta çocukları ile ilgili konularla ilgili verdiği kararların sonuçlarını aldığı bir zaman dönemine giriyor.

Özellikle ayın başında çok daha önce hayatınızda olan ve çok uzun süredir görmediğiniz birileriyle karşılaşıp onlarla kaldığınız yerden ilişkinize devam edebilirsiniz. Kaçırdığınız zamana dair konuşmalar yapıp belki de beraber bir işe girişebilirsiniz.

2016 falınız

Ayın ortasında daha önceden yaptığınız planları uygulama konusunda gücü kendinizde bulup daha önceden denemeye korktuğunuz yollara girebilirsiniz bu işlerler alakalı beklemediğiniz tepkiler ve tekliflerle karşılaşabilir daha çok mutlu olabilirsiniz.

Tüm bunlar olurken beklemediğiniz insanların beklemediğiniz ve sizi çok etkileyen problemleri ile karşılaşma imkanınız yüksek ama şunu da bilmeniz gerekli ki karşılaştığınız problemleri çözebilecek kudretiniz siz de mevcut.

Bazı konularda kendinizi kısıtlanmış da hissetseniz bu problemleri yalnız başınıza aşmak zorunda değilsiniz aileniz ya da çevrenizden bu konularla ilgili ciddi şekilde yardım alabilir ve bu problemleri aşıp kendinize yeni bir yol haritası çizip mayıs ayına en iyi şekilde girmenizi sağlayabilirsiniz.

Ayrıca yükselen burcunuzu da kontrol etmenizde ve uymanızda fayda var.