Vodafone yanımda

Vodafone yanımda

Vodafone yanımda

Eskiden telefonumuzla telefonumuzun ya da kontürümüzün durumuyla ilgili bağlı bulunduğumuz tarife ya da aklımıza takılanlarla alakalı mutlaka servis sağlayacılarımızın müşteri hizmetlerini aramak ve bilgilenmek zorundaydık.
Akıllı telefonlar ve akıllı telefon uygulamaları hayatımızı ele geçirip bunun yanında hayatımızı da kolaylaştırdığından beri bu gereksinimimizi çözmek için bir sürü uygulamadan en iyisi vodafone kullanıcıları için yapılmış yanımda uygulaması.
Size bulunduğunuz tarifeyi kontörünüzü internet tutarınızı kullandığınız mgbyte ve kullanabileceğiniz mgbyte ı eğlenceli ve kolay bir şekilde değişik bir arayüzle gösteren yanımda uygulaması ayrıca size her hafta yenilenen ve sizin çok hoşunuza gidecek teklifleri sze sunuyor.
Genellikle bu teklifler ücretsiz görüşme ücretsiz internet ücretsiz mobil tv ve daha aklınıza gelmeyecek bir sürü şekilde tamamen sizin yararınıza oluyor.
Ayrıca yapılan çekilişlerden haberlerden de anında haberiniz oluyor.
Tarifenizi değiştirmek isterseniz ya da tarifenize ait kullanabilecekleriniz bitip bu tarifenin üzerine internet ya da konuşma satın almak istiyorsanız basit arayüzü sayesinden hemen bunu yapabiliyorsunuz.