Tayt modasını abartmayın kızlar!

Tayt modasını abartmayın kızlar!

Kış döneminde tayttan başka ne giyebilirim ki diye düşünüyorsunuz, yaz döneminde de bunu düşünüyorsunuz. Bütün yıl tayttan başka birşey giymiyorsunuz. Burada biraz olsun abarttığınızı görmenizi istiyoruz, çünkü tayt şıklığı diye birşey yok! Bunu tamamen kolaycılıkla tanımlamak gerekir, kolay şıklık adı altında taytlara sığınmayın, özellikle de sığmıyorsanız!

Bacaklarınız kalınsa, özellikle kalça basen probleminiz varsa tayt ve tunik ikilisi rahat ama iticidir! Bu tip bir beden A kesim elbise tercih etmeli, opak çorap kullanmalıdır. Çünkü spor şıklığını günün her saatinde, yılın her mevsiminde sömürüyor olmanız sizi şık bir kadın yapmaz aksine basic tarz yapar! Tarzınızı ortaya koymak için seçimleriniz model ve trendleri alaşağı etmelidir!

Kendini tamamlayan kombinler, kadın elbise tercihinde kalite olmalıdır!

Şık kadın asla elbisesiz olmaz, kurtarıcı elbiseleriniz, şık abiyeleriniz mutlaka olmalı. Gündelik kullanabileceğiniz elbiseler şıklığınıza şıklık katacaktır. Yaz dönemi için tasarlanan parlak, rengarenl taytların 20 yaşından sonra tercih edilmesi sizi hafif gösterecektir. Kadın, kalitesini giyimi ile ortaya koymalıdır. Tayt moda olsa da uzaklaşın, tarzınızı oluşturun!