Pijama partisinde kızlar ne yapar?

Pijama partisinde kızlar ne yapar?

Pijama partisi bakım zamanı demektir! Kızlar öncelikle güzellik bakımları yaparlar, sohbet, dedikodu derken kız kıza zaman geçirmenin tadını çıkarırlar. Cuma akşamları veya cumartesi pijama partisi için idealdir. Okul, ders, iş veya gündelik streslerden her türlü uzak kalabileceği, istediği gibi zaman geçirebileceği anların tadını çıkaran kızlar, kız arkadaşlarla olmanın ayrıcalıklı yönlerini keşfedebilirler!

Kızlar gecesi maskesi!

Favori bir nemlendirici maske ile herkes gereken nemlendirmeyi sağlar, maskeler yapılır, ojeler yenilenir ve bu arada derin derin sohbetlere başlanır. Kızlar gecesinde zannedildiğinin aksine erkekler konuşulmaz, yani çok fazla konuşulmaz!

Daha çok markalar, trendler, kuaför eleştirileri, model kesim ve renk derken bütün bir sezonu eleştirdikten sonra sıra diğer kızları konuşmaya gelir. Bitmesi uzun süren bir sohbet başlamış olur. Sabaha kadar başka kızlardan onların triplerinden konuşulabilir, erkeklere sıra en son gelir.

Önce sen anlat sonra ben anlatayım derdi yoktur, aynı anda anlatılır!

Kızlar aynı anda konuşarak birbirlerini anlayabilirler. Erkeklere bu çok ilginç gelir ama anlaşma böyledir. Kızların birbirleri ile 10 dakikada konuştuğu şeyi erkekler birbirleri ile 2 günde anca konuşurlar.

İletişimde hızlıyız!

İletişimde olduğu kadar bu kız gecelerinde bakım yapmada da hızlıyız. Saç bakımı ise yüz maskesinden sonra gelen en favori bakımdır. Saçlarınızı özel yağlarla güzelleştirmek için pijama partileri ideal olacaktır. Saç bakımı önerimiz için Kadınlar Dünyası farkıyla sizlere çok özel bir tarif veriyoruz!

Saçlarınız parlasın, mis koksun ve ipek gibi olsun ister misiniz?

  • Jojobo yağı
  • Badem Yağı

Bu iki yağı karıştırın ve saç uçlarınıza sürün. Saçlarınız nemliyken bunu yapmanız gerekiyor. Sonrasında ise sıcak bir havluyla sarın. Yarım saat bekletin. Bu uygulamayı temiz saça uygulamalısınız. Yağı sadece saç uçlarınıza çok hafif diplere doğru az miktar uygulamalısınız.

Saçınız fön çekmeye hazır, bu bakımı haftanın 3 günü kullanabilirsiniz. Saçların uzamasını ve beslenmesini sağlar.