LR Ürünleri Aloe Vera İle Buluştu

LR Ürünleri Aloe Vera İle Buluştu

Doğrudan satış firması olan LR Almanya’nın 30 yıllık gözde şirketlerinden birisidir. Toplamda 28 ülkede aktif olarak hizmetine devam eden LR Türkiye pazarına da girmesi ile birlikte çok hızlı bir çıkışı yakaladı. Ayrıca LR’ın doğrudan satış sistemi ile (Network) çok hızlı yayılma ve çok hızlı bir şekilde büyümek mümkündür. LR üyesi olabilmeniz için sizi bir başka LR üyesi üye yapabilir. Zaten Network sistemi de bu şekilde işliyor ve bu sayede herkes kazanmaya başlıyor. Ayrıca LR Türkiye pazarında çok yeni olduğu için yeni üye olanlar ve olmak isteyenler çok şanslı diyebiliriz. Son 1 yılda 300.000 LR üyesi olmuş sadece Türkiye’de bunun sebebi ise LR’ın kaliteli ve sonuç veren ürünleri olduğu içindir.

Sağlık ve Kozmetik üzerine üretilen ürünlerin hepsi yüzlerce testlerden geçiyor ve sağlık ürünlerinin hiç birinde kimyasal bir madde kullanılmıyor. Tamamen bitkisel olan tedavi amaçlı ürünlerini inceleyerek nelere iyi geldiğini öğrenebilirsiniz. Örnek vermek gerekir ise Egzama, Sedef, Ağız Yarası, Saç Dökülmesi, Atopik Cilt Sorunları, Kılcal Damar sorunlar ve benzeri tüm cilt rahatsızlıklarına iyi gelen ve bu tür cilt rahatsızlıklarını ortadan kaldıran Aloe Vera bitkisi içeren ürünleri kesinlikle tavsiye edebilir ve kullanabilirsiniz. Ayrıca LR’da bulunan ve daha yeni çıkan Zeitgard 2 Anti Age cihazı kırışıklık üzerine çok olumlu sonuç veren ve gözle görülür bir düzelmeyi sizlere sunan cihazı da kesinlikle ihtiyacı olanların denemesi tavsiye edilir.

LR Üyelik Sistemi;

LR’a üye olunca avantajları nelerdir? bunları sizler ile paylaşıyorum hemen. Öncelikle LR üyelik sağlayan birisi LR ürünlerini %40 indirimli olarak alır ve ister kendisine alır kullanır, ister ise indirimli alıp %40 kar ile çevresindeki kişilere satabilir. Her türlü kazanabileceğiniz sistemi mevcuttur LR’ın.

Ayrıca LR’a üye olarak sizde çevrenizdeki kişileri üye yaparak ve onlarda başkalarını üye yaparak size hem prim kazandırır hemde şirketin size verdiği ödül sistemi olan puan verir. Ortalama 8 ay çalışan bir kişi aktif bir şekilde LR’a üye toplar ve ürün sattırır ise aylık 4.000 TL civarında prim kazanmış olur. Ayrıca bu parayı kazananın puanı da LR’ın ödül sistemine göre araç konseptine dahil olur ve size şirket aracı tahsis edilir ve hiç bir masrafına karışmazsınız. Sadece yakıt parası ödersiniz ve hususi kullanabilirsiniz. Daha fazla detaylı bilgi almak için sizlere WhatsApp iletişim numaramı vereceğim. Bana bu numaradan ulaşan kişilere LR ürünleri veya LR üyelik ile nasıl kazanılacağı hakkında bilgi vereceğim. WhatsApp numaram: 0532 435 2117

Ürünleri ve sistemi incelemek isteyenler için Web adresimiz: http://www.isortagiol.com/