Kadın parası yiyen erkeklerden uzak durun!

Kadın parası yiyen erkeklerden uzak durun!

Vasat tipler değildir, ağızları da iyi laf yapar, aslında zekidirler. Ama çalışmayı sevmezler. İlgilendikleri kadınlar da hep başarılı, kariyer sahibi, güçlü kadınlardır. Bu kadınlar hesap ödeme konusunda isteklidir, taksi parasını öderler. Çoğunun arabası vardır, ama bu erkeğin yoktur! İlişkiyi devam ettirmede başarılıdırlar, kadının istediği erkeğe dönüşme işinde iyidirler. Anlayışlı, romantik, zeki ama nedense işleri düzenli gitmeyen tiplerdir. Bir yerde maaşlı çalışmazlar, kendi işlerini kurmaları gerekir sürekli olarak plan proje içerisindedirler ama bir türlü para kazanmaya başlayamazlar..

Tehlikeli erkekler, tek kadınla idare edemezler!

Kadınlar işkoliktir, iki tatlı söz, ayda bir kere görüşmek yeterlidir. Çoğuna 2-3 günde bir mesaj atmaları dahi yeter. Zaten çok çalışıyordur, erkeği kontrol edemez. Erkek kafasına göre bu tür ilişkiler yaşar, kadınından para dahi alır.. Borç değil, harçlık..

Çalışan kadının en büyük dramı bu yiyici erkeklerdir. Delici bakışları, masum bir yüzü ve ne yapsa olmuyor ne yapsın halleri.. İşte bu tip erkeklerden hızla uzaklaşmanız gerekir, çünkü bu erkekler kadının gücünün farkındadır, kullanmak için acele ederler!