İlk buluşmaya giderken!

İlk buluşmaya giderken!

Karşınızdaki insana öncelikle gereken vakti ayırmanız gerekir. Bu nedenle hayatınıza bir insanı almaya uygun olduğunuzda, bunun için vaktiniz olduğunda ve psikolojik olarak buna uygun olduğunuzda bu adımları atmalısınız. Kaliteli bir ilişki, ilk görüşmeden itibaren dikkatle ve özenle başlamalıdır.

İlk buluşma neden bu kadar önemli?

Kişisel bakımına önem veren, bakımlı ve güzel bir kadın olarak ilk buluşmada çok fazla vamp olmamanız gerekir. Ölçülü dekolte tercih edilmelidir. Saçlarınız gündelik ama yine de şık olmalıdır. Giyiminizde iddialı renkleri tercih etmemeli, makyajınızı hafif tercih etmelisiniz. Topuklu seçimi de yine karşınızdaki insanın boyunu bilerek kullanılmalıdır.

Gündüz görüşmesine uygun şekilde giyinmeniz ve en önemlisi vaktinizi iyi kullanmanız gerekir. İlk görüşmede geç kalmanız karşı tarafa iyi bir izlenim bırakmaz.

Erkeklerin ilk görüşmede dikkat ettiği şeylerden biri de cep telefonudur. Görüşme esnasında telefonunuzla çok fazla meşgul olmamalısınız. Bu aynı zamanda karşı tarafa verdiğiniz önemi de gösterir.