İç giyim Alışverişlerinizde Gizlilik Ön Planda

  • 27 Haziran 2016
İç giyim Alışverişlerinizde Gizlilik Ön Planda

         İçgiyim alışverişi bir bayanın en özel alışverişlerinden biridir. Ancak birçok bayan özellikle erkek satıcılardan alışveriş yaparken sıkıntı yaşamamak adına çoğunlukla bayan satıcıların bulunduğu mağazaları tercih etmektedir. Ancak içgiyim sektörünün sadece rahatlık sağlayan ürünlerin yer aldığı bir sektör olmaması ve özellikle fantazi geceliklerin veya fantazi giyimin her mağazada bulunmaması bayanları internetten alışveriş yapmaya yönlendirmektedir.

İnternet üzerinden yapılan iç giyim alışverişlerinde bilgisayarınızın ekranında gördüğünüz modeli tek tıklama ile sepetinize ekleyerek gizlilik içinde satın almanız mümkündür. İçgiyim satışı gizliliğin önemli olduğu bir alandır. İnternet satışlarında paketin gizliliği özellikle alıcıların dikkat ettikleri bir ayrıntıdır. Paketin taşıyıcı firmanın çalışanları tarafından görülmemesi istendiğinden gizli paketleme özelliği olan firmaların tercih edildiği görülmektedir.

İnternetten yapılan içgiyim alışverişlerinde bir diğer tedirginlik ise ödemenin nasıl yapılacağıdır. Özellikle kredi kartının internet sitelerinde kullanımı güvenlik açısından tedirgin ettiği için çoğu bayan içgiyim alışverişlerini kapıda ödeme yöntemi ile yapmayı tercih etmektedir. İç giyim alışverişinizi kapıda ödeme ile almak istiyorsanız bu ödeme sisteminin kullanıldığı kurumsal firmalardan alışveriş yapılması gerekmektedir. Son dönemde birçok kişisinin kurumsal olmadan satış yapması bu konuda yaşanan mağduriyetleri arttırmıştır. Bu sektörde hizmet veren güvenilir e-ticaret sitelerinden iç giyim ya da fantazi giyim alışverişlerinizde kapıda ödeme yöntemini güvenle tercih edebilirsiniz.

 

ic-giyim

Kapıda ödeme yönteminde satın aldığını içgiyim ürünleriniz mutlak gizlilik ile paketlenerek kapınıza kadar görevliler tarafından teslim edilir. Bu teslimat sırasında kargonuzun açılması ya da içinde ki ürünün dışardan belli olması söz konusu olmadığından aldığınız ürün doğrudan size teslim edilecektir. İçgiyim ürününüzü kapıda görevliden teslim alırken ödemenizi kapıda kredi kartı ya da nakit ödeme yöntemi ile sağlayabilirsiniz. Böylelikle ürününüzde bir hata olmasının da önüne geçilmiş olur. Kapıda aldığınız ürünü ödemesini yaptıktan sonra kontrol edip henüz giymeden bir hata var ise ( yanlış bedenin gönderilmesi ya da hatalı ürün gelmesi vb.) doğrudan yaşadığınız durumun telafisini sağlamak mümkün olacaktır.

Satın alım yapmak istediğiniz içgiyim ürününü mağazadan girip almak ya da kapıda ödeme ile almak arasında fark bulunmaz. Özellikle yoğun iş hayatına sahip ya da bebekli olan bayanların sıklıkla kullandıkları bir alışveriş yöntemi olan kapıda ödeme sistemi ile siz de içgiyim ürünlerinizi rahatlıkla ve güvenle satın alabilirsiniz.

Kaynak: www.icgiyimdunyasi.net/ic-giyim