Hayallerinizin erkeğiyle evlenin!

Hayallerinizin erkeğiyle evlenin!

Evlilik için aşkın şart olduğunu bilmelisiniz, mantık evliliğinde sabrın da az olacağını bilmelisinziz. Bir tatlı bakışın, tatlı bir sözün küslükleri bitirme gücüne inanmanız için aşk evliliği yapmanız gerekiyor. Çünkü aşk dışında hiç bir güç sizi bir başka insanı güzel görme kabiliyeti ile tanıştırmaz. Aşkın bittiği, aşkın olmadığı evliliklerde hayat sıkıcı geçer. Bunaltıcı olur. Evlilik bunaltıcı olmaya başlar ve yerine yeni bir sevgi inşa etmeye, çocuk sahibi olarak evliliği kurtarmaya çalışırsınız.

Çünkü evlendiğiniz kişi hayallerinizin erkeği değildir!

Varlığı mutlu olmanız için yetmediğinde, çocuk sevgisi ile doldurmaya çalıştığınız boşluk sevgi ve ilgi boşluğudur. Ne kadar çocuk yaparsanız yapın, eksik olan çiftler arasındaki aşktır. Bunu bir başka şeyle dolduramazsınız.

Bu nedenle evlilik gibi bir karar alıyorsanız karşınızdaki insana olan sevginizi, aşkınızı ölçün. Bu duygularınızda eksiklikler varsa o ilişkinin kesinlikle yürümeyeceğini bilmelisiniz. Çünkü hayat oyun değildir, hayatı ciddiye almak ve bune göre kararlar vermek zorundasınız. Sunacağı imkanlar yüzünden biriyle evlenmemelisiniz.