Hangi mevsimin kadınısın?

Hangi mevsimin kadınısın?

Tarzınıza güveniyorsanız öncelikle fiziğinizi tanıyor olmanız ve mevsime göre giyinmeyi başarmanız gerekir. Bazı kadınlar yaz, bazıları kış, bazılari son bahar bazıları da ilk bahar dönemlerinde çok daha içten gelerek giyinirler. Siz bu konuda hangi mevsimde daha iyi olduğunuzu düşünmeli, dolabınızda olan parçaların ağırlıklı olarak hangi mevsime ait parçalar olduğunu görmelisiniz.

Yaz kadınının özellikleri;

Dolabında renk renk, mode model bikini ve plaj elbiseleri vardır. Bandana, şort ve şal tercih ettiği için bu parçalar da ağırlıktadır. Kendisini bu kıyafetler içerisinde rahat hisseder.

Tüm bunların dışında samimi, gülmeyi seven, sosyalleşebilen ve hepsinden önemlisi kendisiyle barışık kadınlardır. Yaz kadını olmanın bir diğer detayı ise doğal güzelliğine güvenen kadın olmaktır. Doğal güzelliğin ve naturelliğin değerini bilen kadınlar yaz kadınıdır.

Kış kadınının özellikleri;

Kazak, uzun tunik trikolar ve son yılların vazgeçilmezi geyikli taytlardan vazgeçemeyen kadındır. Fiziki kusurlarını kapatmayı istediği için kışın salaş yünlü kıyafetlerinden vazgeçmek istemez. Daha az sosyal olmanın ve daha imaj kadını olmanın değerli olduğuna inanırlar. Ilımlı insanlarla anlaşırlar ancak hayatlarına yeni birini çok zor alırlar. Dolabında trikolar her zaman bulunur, serin yaz akşamlarında dahi ince trikoları tercih ederler, dolaplarında her zaman kış esintisi bulabilirsiniz.

Bahar kadınlarının özellikleri;

Bahar kadınları uçuş uçuş kıyafetleri dolabındna eksik etmez. Daha çok somon, mint yeşili, turkuaz renklerini severler. Dolaplarında tek renk kıyafetler ve bolca aksesuarlara yer verirler. Bahar kadınlarının en büyük özelliği değişken ruh halleridir. Ne zaman nasıl hissedeceklerini ve nasıl davranacaklarını kestirmek kendileri için dahi zordur.

Tüm bu kadın türleri içerisinde kendinizi hangi tür kadına daha yakın hissediyorsunuz?

Mevsimlere göre hangi kadınsınız?