Haftasonu bakım zamanı!

Haftasonu bakım zamanı!

Bütün hafta çalışmanın ardından hafta sonunu en iyi şekilde değerlendirmeniz gerekiyor, çalışan kadın için hafta sonu bakım zamanı demek! Ayaklarınız, cildiniz, elleriniz, saçlarınız için özel bakım kürü uygulamanızı öneriyoruz. Evde kendiniz yapabileceğiniz pratik bakımlarla özel bakım kürleri uygulayabilir, güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

Saçlarınıza özel haftasonu bakımı; zeytinyağı ve limon!

Bildiğiniz salata malzemeleri ile saçlarınıza canlılık, sağlık ve parlaklık katabilirsiniz. Pahalı saç maskeleri yerine evde kendiniz bu uygulamaları gerçekleştirebilirsiniz. Saçlarınızın yumuşak olması için zeytinyağı, canlılıkla parlaması için limon kürü uygulayabilirsiniz. Banyodan önce saçlarınıza limon sürün ve normal yıkayın. Banyo sonrası saçlarınız nemliyken sadece saç uçlarınıza zeyitnyağı sürebilirsiniz. Zeytinyağını yarım saaat sonra yıkadığınızda saçlarınız bütün bir hafta nemli, yumuşak ve bakımlı görünecektir. Saçlarınızın kolay kırılmasını engelleyen bu bakım hafta sonu bakım kürünüzde mutlaka yer almalıdır.

Tırnaklarınız için tuzlu su, ayaklarınız için tuzlu su!

Bir kadını güzel yapan detaylardan biri de el ayak bakımıdır. El ve ayak terlemesine de iyi gelen tuzlu su kürü, soğuk tuzlu suda el ve ayaklarınızı 30 dakika kadar bekletmeniz ve sonrasında durulamanızın ardından rahatlık veren bir uygulamaldır.

Yüz bakımınız için bahar meyvelerinden istifade etmeyi unutmayın!