Evlilik hayatı nasıl değiştirir?

Evlilik hayatı nasıl değiştirir?

Evliliğin hayatınızı değiştirmesine izin vermeme gibi bir hakkınız yok, eğer evleniyorsanız artık evli bir kadın gibi yaşayacaksınız demektir. Kadınların bir günlük kendilerini kraliçe gibi hissetmelerinin ardından artık bir kadına dönüştüklerinin gerçeğini kabul etmeleri gerekir. Genç bir kız değilsiniz, evli bir kadınsınız. Evli bir kadın nasıl davranmalı ise siz de öyle davranmalısınız. Her an bunu hatırlamanız ve buna göre yaşamanız istenir. Evlilik hayatınızı pozitif yönde değiştirir demek isterdik ancak kısıtlamalar, kurallar derken kendi kozalağını ören tırtıl misali kozalağınızın içerisinde bir yaşam kurarsınız.

Severek evlenenler, istemeyen evlenenler hepsi aynı

Evliliğin kadını köleleştirdiği gerçeğini kabul etmek, tek başına mücadele vermeye hazır kadınlar için önemlidir. Fakat hayat yolunda tek kalmamak, eş ve çocuk sahibi olmak isteyen kadınlar evliliğin kendisini köleleştirmesine boyun eğmek zorunda.

Evlendikten sonra hayatın kısıtlanan kaç erkek tanıyorsunuz?

Erkeklerin hayatı kolay kolay değişmez, kısıtlanmaz. Bekar arkadaşları ile dolaşmaya devam eder, evlenerek hayatını değiştiren kadındır. Evi çekip çevirme, eş ve çocuk sorumlulukları derken kadının hayatı tamamen değişir.