Evliliğin de bir zamanı var!

Evliliğin de bir zamanı var!

Evlilik için acele etmemeniz gerekiyor çünkü evlilik de diğer her şey gibi belli bir zamanı olan, vakti geldiğinde yaşanacak olan bir olay. Evlilik, eşlerin birbirlerine olan sevgilerinin, saygılarının, dikkatlerinin önemini bilmesi ile değer kazanacak olan bir adım. Herkes evlenmek ister ama nasıl bir evlilik yaptığının nasıl bir yaşam seçtiğinin hayat kalitesi adına nasıl önemli olduğunu fark etmeleri gerekir.

İnsanlar severek evlenir, mantıklı bulur evlenir ama mutlaka evlenir!

Amaç her zaman evlilik olmamalıdır. Doğru zamanı ve doğru insanı bulmanın bir de o insanın karşısında doğru insan olmanın önemli olduğunu bilmek gerekiyor. Doğru insan, size evlenme isteğini veren insandır. Maddi olarak güçlü olduğu için değil ya da görsel olarak sizi çok etkilediği için değil, sadece birlikte hayatı devam ettirmenin eğlenceli olacağını düşündüğünüz için bu hissi size verecektir.

Beklentilerinize ayna tutmayı bilmelisiniz!

Evliliğin zamanı var, o zaman geldiğinde karşınızdaki insanla ortak özelliklerinizin olması gerekiyor, karakter olarak, eğitim ve kültür olarak, hayat beklentisi olarak, duyguların ortak olması açısından her anlamda dengi dengine olması önemli.