Erkeklerin hoşlandığı kadın tipleri

Erkeklerin hoşlandığı kadın tipleri

Erkekler öncelikle kendilerine sorun çıkarmayan kadınlardan hoşlanırlar. Hayatı onlar için kolaylaştıran kadınların erkeklerin hayatında büyük yeri vardır. Asosyal, kendine güvenmeyen, fiziksel olarak beklentilerini karşılayan kadınların erkeklerin dünyasındaki yeri diğer kadınlara nazarak çok daha fazladır. Neden erkeklerle anlaşamıyorum sorunuza cevap vermeden önce, erkeğin hayatını kolaylaştıran bir yapıda olup olmadığınıza bakmalısınız.

Ekonomik gücü elinde olan kadını erkekler sevmez!

Özgüveni olan, kendine yeten, kendi kendini idame ettirebilen kadınları erkekler sevmezler. Çünkü bu tür kadınlar her zaman dik başlı, kararlarını kendi kenidne alan kadınlardır.

Erkeklerle iyi anlaşmak için onların penceresinden bakmalı, onlara muhtaç olmalıdır.

Mükemmel bir ilişki yaşamak için mükemmel kadın olmanız, neye göre kime göre bir değişimden geçmeniz gerekiyor olabilir. Bir kadının kaderi nasıl bir erkeği sevdiği ile ilgilidir. Sizi yücelten, sizi destekleyen ya da sizin kendinize olan güveninizi al aşağı eden bir erkek mi? Yaşamınız, kendinizi nasıl hissettiğinizle şekillenir.

Erkekler sevdiği kadına kendi egoistlikleri düzeyinde yaklaşır!

Akıllı bir erkek kadını yüceltir, şımartır. Nazik ve ölçülü davranır. Ancak karşısında aptal aşık bir kadın olan erkekler nasıl olsa benden vazgeemez dediği için hoyrat davranacaktır.