Erkeklere sorulacak sorular

Erkeklere sorulacak sorular

Birbirinizi tanımaya başladığınız ilk dönemlerde sorularınızla erkeği sıkmamanız gerekir, sorulacak sorular vardır, sorulmayacak sorular vardır. Örneğin eski ilişkileri ile ilgili sorular sormak için erkendir fakat karakterini ortaya çıkarmasını sağlayacak cevapler vermesini sağlamalısınız. Gündelik olaylardan bahsedebilir, sen olsaydın ne yapardın diyerek cevabını alabilirsiniz.

Köşeye sıkıştırmayın, korkup kaçabilir!

Kediler tırmalar ama erkekler kaçar! Çünkü erkek, fazla zeki kadınla baş edemez. Baş edemeyeceğini de bilir. Bu nedenle çok köşe bucak detay sorular sormayın. Geçmişe gidip en kötü anılarını canladırmasına izin vermeyin. Eğlenebileceğiniz konularda muhabbet etmeye çalışın. Siyasi sohbetler ilişkinin başında zordur, siyasi görüşünüzün aynı olup olmadığını daha farklı genellemelerle öğrenebilirsiniz. Örneğin ne tür kitaplar okuduğunu, ne tür filmler sevdiğini, hangi sporları yaptığını, günde kaç saat çalıştığını, işini sevip sevmediğini sorabilirsiniz.

Her zaman genellemelerle cevap veriyorsa imdat!

Genellemeler bir kaçıştır, örnekleri abartmadan cevapları net alabileceğiniz şekilde sorular sorun. Ailesi ile olan ilişkisi, kendiyle olan ilişkisi çözmeniz gereken önemli bir muamma. Bu yönde sorular sorarak gerçek karekterini anlamaya çalışabilirsiniz.