Erkek aşık olduğunda değişir!

Erkek aşık olduğunda değişir!

Erkeğin size aşık olup olmadığını, gerçekten sevip sevmediğini size karşı bakışlarından anlarsınız. Erkekler, ilgilendikleri ve aşık oldukları bir kadına bakarken kaşlarını hafif yukarı kaldırır ve dudakları aralanır. İlgilendiğini belli eden beden dili, erkeğin dahi gizleyemediği bir durumdur. Kadınlar bu tür beden dili anlamında mesajları daha zor ve karmaşık verir. Ancak erkekler bu konuda çok kolay mesja verirler, beden dilleri gerçekleri söylemek için acele eder, bir erkeğin aşık olup olmadığını beden dili ile anlayabilirsiniz.

Sonrasında aşkın yoğunlaştığını fark etmeniz için ne gerekir?

Seven erkek, aşık olan erkek sevdiği aşık olduğu kadınla tartışma istemez. Erkek eğer sizinle tartışıyorsa sizi kaybetmekten korkmuyor demektir. Sizinle tartışmaktan kaçan, kolay özür dileyen, sizi üzmemeye özen gösteren erkek gerçek anlamda sevgiyi hak eden erkektir. Aşık erkek hata yapmaktan son derece uzak duran, buna dikkat eden erkektir.

Aşık erkek size kötü siz söylemez, şiddet uygulamaz. Size karşı psikolojik baskı uygulamaz. Kendinizi iyi hissetmeniz için uğraşır, size değer verdiğini her haliyle hissetmenizi sağlar. Yakın ve samimidir.