Erkeğin flört ettiği nasıl anlaşılır?

Erkeğin flört ettiği nasıl anlaşılır?

Erkeğin normal arkadaş mı yoksa flört olarak mı düşündüğünü anlamak için tavırlarına dikkat etmek gerekiyor. Gerçekte erkekler bunu hemen belli ediyorlar ama genç kızlar için anlaşılması biraz uzun sürebiliyor. Normal arkadaşınız olduğu halde size kur yapmaya başlıyorsa bunu hemen anlamanız gerekir. Çünkü erkeklerin kızlar üzerinde saçmalama hakkı vardır! Bırakın biraz saçmalasın, karşınızda ilgi çekmeye çalışsın, farklı kelimeler kullanmaya çalışarak kendini anlatmaya çabalasın. Siz o’na bunu yapma izni verin. Ancak av olduğunuzu hissetmesini sağlarken kur süresini de yönetin.

Flört eden erkek öncelikle size kendisini kusursuz göstermeye çalışacaktır. Çok fazla konuşmaya çalışacaktır. Her zaman yanınıza gelmeye çalışacaktır. Birlikte birşeyler yapmaya hep istekli olacaktır, peki siz ne yapmalısınız?

Kur yapan erkeğe nasıl davranmalı?

Öncelikle o erkeği hayatınızda nereye koyacağınız konusunda net olmanız gerekir. Sevgili olarak görebiliyorsanız o yönde gidişata izin vermelisiniz, samimi olmanızda mahsur yok. Ancak arkadaş kalmak istiyorsanız bunun sinyalini de bir şekilde vermelisiniz. Çünkü kadınlar hayır dediğinde bile naz yapıyor olarak algılanabilir bu nedenle net bir şekilde kendinizi ifade edin.

Ne yapabilirsiniz?

Erkeğin flörtü hoşunuza gidiyorsa dahi bu durumda hemen atlamak olmaz ama gülümsemenizle dahi beklentilerinizin ortak olduğunu ifade edebilirsiniz. Eğer istemiyorsanız aynı yerde olmamaya, yanınıza geldiğinde oradan gitmeye hatta online yazışmaya dahi sınır getirmeye çalışmanız niyetinizi belli etme konusunda iyi bir hayır olabilir. Evet olduğunuzda zaten bunu beden dilinizle de dile getirmeniz yeterli olacaktır.