Erkeği evlenmeye ikna etme taktikleri

Erkeği evlenmeye ikna etme taktikleri

Hayatınızda gerçekten sevdiğiniz, evlenmeyi düşündüğünüz bir sevgiliniz var fakat bir türlü evlenmeye ikna edemiyorsunuz. Dolaylı olarak evlilik teklifi yapmasını sağlayamıyorsunuz. Kadın asla evlenelim demez fakat erkeği bu yola yönlendirmeyi başarır. Erkeği bu anlamda yönetiyor olmak kadının çok zekice fakat salak gibi davranarak başarması gereken bir durumdur. Erkekler yönlendirilemyi asla kabul etmez, yönlendirmeyi duygusal olarak başarmanız yani düşündürmeniz gerekir.

Evlilik lafını ağzında hiç duymuyorsunuz!

Birbirinize olan sevginizin, hayatınızdaki birbirinzie verdiğiniz önceliklerin değerini bilmeniz gerekiyor. Fakat yeterli değil, aile olmak birlikte bir yaşama başlamak istiyorsunuz. Bunun daha ne kadar bu şekilde süreceğini kestiremiyorsunuz. O halde iyi okuyun, erkekleri kitap gibi çözmüş olmak ve istediğiniz yöne yönlendirmek için çok özel yöntemler var!

İlk olarak artık dışarıda cafede veya sevgilinizin bekar evinde görüşmek istemediğinizi belli etmelisiniz. Birlikte bir yemek yemenin neden bu kadar zor olduğunu, yemeği kendi evinizde yemenin ne kadar manalı ve özel olacağını bir şekilde ima edin. Ancak asla evlensek evlenebiliriz gibi kelimeler kurmayın.

Mutfakta iyi bir aşçı olduğunuzu belli edin

Mutfak konusunda iyi bir aşçısınız, değilseniz de bunu böyle göstermek için bir iki şey öğrenin. Sonrasında ise evcimen olduğunuzu, ev sevdiğinizi, mevcut ailenizle olan pozitif ilişkilerinizi her zaman ön plana çıkarmaya çalışın. Aileni benden daha çok mu seviyorsun kafasına geçirene kadar ailenizi övün, önceliği aileye verin. Sizinle plan yapmak istediğinde önce tamam dediğiniz fakat sonasında ailece bir plan yapıldığı için iptal etmek zorunda kaldığınızı söyleyin. Nedenini sorduğunuzda çünkü o’nlar benim ailem diyiverin..

Bu şekilde erkek şunu düşünecektir, bu kız ailesine son derece önem veriyor. O zaman ben bu kızın ailesi olmalıyım!

Ve mutlu son, evlilik teklifiniz hazır!