Erkeği anlamanın yolları

Erkeği anlamanın yolları

Hayatınızdaki erkeği anlamak için öncelikle nasıl davrandığına dikkat etmelisiniz. Çünkü erkekler çok az konuşur, kendilerini ifade etmek için çok az çaba sarf ederler. Önemli olan tavırlardır. Davranışlarıdır. Size karşı nasıl davrandıkları gerçekte nasıl bir ilişkiye sahip olduğunuzu gösterir. Erkekler kaybetmek istemedikleri kadınlarla kavga etmezler, gözden çıkarmak istemediği kadını üzmezler. Mutlu olmaları için çaba sarf ederler. Dikkatli davranırlar, az konuşurlar çünkü çok konuşursalar sorun çıkabileceğini düşünürler. Böyle erkekler sizi gerçekten seviyordur, kaybetmek istemiyordur. Ancak size karşı kaba, konuşmaları ve tavırları ile ilgisiz ve dikkatsiz olduğunu gözlemliyorsanız o zaman burada bir sorun var demektir!

Erkeğin ne demek istediğini bir kerede anlayın!

Biz kadınlar 6. hisleri kuvvetli canlılarız, gerçekte neyi ne olduğunu kolaylıkla anlarız. Fakat inanmak istemeyiz, neden inanmak istemeyiz çünkü severiz. Aşık olma gibi kötü bir özelliğimiz var.

Erkeklerle iletişimde empati kurmamak gerekir, biz kadınız onlar da erkek. Farklı düşünür farklı ifade eder farklı davranırız. Herkesi kendi içerisinde değerlendirmek gerekir. İma bizim işimizdir ama erkekler düzdür, ima etmez. Böyle demek istememiştir diye düşünmek için erkekler doğru kişiler değildirler. Bunu böyle düşünerek yani erkeklerin tavırlarını yanlış değerlendirerek kenidmiz üzer, erkeği anlamadığımız için ilişkiyi başka yöne iteriz.