Emo Saç Modelleri

Emo Saç Modelleri

Emo saç modelleri için genellikle perçem yani kahkül ile oluşturuluyor. Bayanlar görünüşü, kıyafeti, aksesuarları, yüz ve saç modelini tamamlayan en önemli unsurlar. Yaş grubuna göre farklılık gösteren giyim, saç ve diğer aksesuarları…

Bu stil birbirinden alakasız ve bağımsız bir saç modelidir. Genelde arka taraftan daha dağınıktır, böylece daha sivri uçlu bir saç modelidir. Ön taraftan daha bağımsızdır, buda ön kısmına ayrı karakter verir. Saçınızı bu modelde yaptıracaksanız kuaförünüze saçınız için en iyi olanı sormalısınız. Genelde herkes emo stil yapabilir, özellikle de genç kızlar. Bu stili yapmanın diğer bir yolu da farklı saç renklerini kullanmaktır. Saç rengi karışımları da yapabilirsiniz, kendinize ek saç da uygulayabilirsiniz. Önleri biraz arkaya doğru renkleri karıştırmalısınız. Ek saçlar her renkte kullanılabilir. Kişiler kendi renklerini ve kişiliklerini yansıtırlar. İster saç kesimleri, isterse boyaları ve ek saçlarla uygulayabilirsiniz. Bu saç her geçen gün farklı renkli olmaya devam ediyor.

Gençlerin yaşam tarzı, konuşma şekilleri yazışmaları bile kendi tarzını yaşatıyor. Genellikle kabarık ve kısa olmakla birlikte bu saç daha çok dengesiz saç kesimleri ve kabarık şekilleriyle ortaya çıkıyor. Saç renkleri daha çok parlak ve natürel olmayan renklerden seçilir. Saçın renk seçiminde genellikle parlak ve birbirini zıt gösterecek natürel renkte kullanılmaktadır. Saçlarınızı tutam tutam boyayabileceğiniz gibi yatay şekilde renkleri kaydırmadan, bozmadan yapabilirsiniz. Bunu yapmak için bir kuaförden ya da uzman bir arkadaşınızdan yardım alabilirsiniz.