Bakımlı erkek istiyoruz!

Bakımlı erkek istiyoruz!

Bakımın, güzelliğin sadece kadınlara ait bir özellik olmaması gerekir. Güzellik kategorimizde erkeklere özgü bakım tekniklerine de yer vermek istiyoruz. Çünkü bakımlı erkekler görmek istiyoruz. Özellikle saç kesimine, traşına, temizliğine, dişlerine dikkat eden erkeklerin kadınlar tarafından çok daha beğenildiğini bilmeleri gerekir diye düşünüyoruz.

Erkekler de manikür yaptırır! Pedikür de tabiki..

El ve ayak bakımının, temizliğinin çekici olma adına önemli bir detay olduğunu görmelisiniz. Bakımlı olmanın erkekler için de geçerli olduğunu bilmek gerekiyor. Erkek kuaförlerinde manikür, pedikür gibi işlemlerin yapılıyor olduğunu bilmelisiniz. Bunun dışında bir çok güzellik merkezi lazer epilasyon için erkeklere de hizmet veriyor.

Erkekler lazer epilasyon yaptırabilir mi?

İstenmeyen tüylere veda etmek isteyen erkekler, uygulama merkezlerinde lazer epilasyon yaptırabilirler. Lazer epilasyonun ömürlük bir uygulama olduğunu bilmeli, kadın erkek herkesin bu uygulama ile çok daha temiz bir bedene sahip olabileceğini görmelisiniz.

Erkeklerin yaptırabileceği bakım uygulamaları içerisinde cilt bakımları da yer alıyor. Özellikle yüz bölgesinde düzenli olarak traş olunması nedeniye oluşan sertleşmenin uygun cilt bakım terapileri ile giderbilebileceği bilinmeli.

Cilt bakımını ihmal etmeyen erkekler çok daha çekici.