Babam annemi aldatıyor

Babam annemi aldatıyor

Babam annemi daha önce defalarca aldattı. Hem de en iğrenç şekilde. Eskortla da aldattı, annemin teyzesinin kızıyla annemin yatağında da aldattı alt komşu ile de aldattı. Bunların hepsine küçükken hep şahit oldum . o kavgaları bağırış çağırışları pencere kırmalarını annemi dövmrlerini asla unutamıyorum.

Şimdi kendisi 60 yaşına yaklaştı. 5 6 yıldır konuştuğu bi sevgilisi var . ben 5 6 yıl diye tahmib ediyorum daha doğrusu.o gün Babam facesini açık bırakmıştı ve o anda kadın msj atınca görmüştüm. İğrenç konuşmalar vardı. Babam kadının bulunduğu şehire gitmişti .tabi bizr giderken kafamı dağıtmak istiyorum felan diyerek gitmişti. Orda ilişkiye girmişler .kadın çok acıdı hala acıyor oturamıyorum falan yazmış.ben bunları görünce o an şok olmuştum devamını okuyamadım.

Şimdi aynı kadınla whatsaptan konuşmalarını gördüm. Babamın gözleri iyi görmediği için msj harfleri benim 2 metreden görebilecrğim şekilde. Birbilerine fotoğraf gönderiyorlar kalp atıyorlar aşkım sevgilim felan diyorlar.hemde biz yanındayken .

Babam asla bize zaman ayırmaz.bizi ailesinden çok bakmak zprunda olduğu bir yük gibi görür. Herzaman yediğimizi içtiğimizi başımıza kakar. Sürekli param yok param bitti battık iflas ettik tutumlu olun diye söylenir. Halbuki annem fazlasıyla tutumlu bir kadındır. Kendi sürekli gezmek için bi yerlere gider ama biz en basiti peynir btti desek param yok diyr söylenir. Alt komşu ile aldattığı dönemde kadının oğlu depresyona girdi diye sürekli onlarla ilgilrndi.çocuğu gezmelre götürdü .çocuk gelirdi amca moralim bozul derdi babam annesi ve o birlikte dışarı çıkardı.sanki ailesi onlarmış gibi.

Bu kadar şey yaşamıza rağmen annrm boşanmayı hiç bizaman istemedi. Brn hep yalvarırdım lütfen boşanın ben dayanamıyorum diye ama boşanmadılar.annem sizin için katlandım diyor ama hayattaki en büyük zararı bana ikisi verdi.

Şimdi bu kadını söylesem hiç bi şey değişmicrk. Kavga kıyamet kopacak .bütün binaya rezil olacağız ama annem yinr boşanmayacak. Ama ben bu olanları sindiremiyorum artık .çok doldum kimseye anlatamıyorum .

İşin komik yanıda babamın kendini dünyanın en iyi babası olarak görmesi.yüzsüz hala gelmiş bana neden sarılmıyorsun beni neden öpmüyorsun sen çok nankörsün diye trip atıyor.

Napayim ben şimdi kadına mesaj atsam olmaz ne diyecem ki. Kadınında 2 tane çocuğu var bide. Utanmazlar ya. İnsan çocuklarından utanır bari