Yüzünüz Kişiliğiniz Hakkında Nasıl İpuçları Veriyor?

Yüzünüz Kişiliğiniz Hakkında Nasıl İpuçları Veriyor?

Yüzünüzün Sizin Hakkında Yansıttığı Beş Gerçek

Yüzünüz, siz farkında olmadan, sizin hakkınızda oldukça fazla şey söylüyor. Dudaklarınızdan, gözlerinize kadar, yüz biçimlerinin sizin hakkınızda söylediği beş bilgi…

Dolgun Dudaklar

Dolgun dudaklar iyi insan ilişkilerine işaret ediyor. Dudaklarınız dolgunluğu vücudunuzda östrojen seviyeleriyle bağlantılı olarak belirleniyor ve östrojen hayal gücünüzü, girişimciliğinizi ve sosyal yeteneklerinizin kuvvetlenmesini sağlayan hormonlardan belki de en önemlisi.

Keskin Yüz Hatları

Keskin yüz hatları aslında iddialı ve kendine güvenen bir karaktere sahip olduğunuzu gösteriyor.

Geniş Alın

Geniş bir alnınızın olması sizi entelektüel ve zeki bir insan olduğunuzu gösteriyor. Aynı zamanda arkadaş canlısı olmanız da cabası…

Kıvrımlı Kaşlar

Kaşlarınızın kıvrımı sizin hakkınızda düşündüğünüzden çok daha fazla şey söylüyor. Düz kaşlara sahipseniz, güçlü bir iradeye ve iddialı biri olduğunuz anlamına gelirken, kıvrımlı kaşlar daha duygusal ve hassas bir karakteri ifade etmekte.

Büyük Gözler

Büyük gözleriniz aslında sizin oldukça dikkatli, olayları yorumlama yeteneğine sahip ve zeki biri olduğunuzu söylüyor. Yapılan araştırmalara göre gözlerinizin rengi de insanların sizi tanımlamasında önemli bir yer tutuyor ancak gözleriniz boyutu zekanızı yansıtıyor demek mümkün.