Tadilat zamanı! Renklere izin verin!

Tadilat zamanı! Renklere izin verin!

Evinizi, işinizi yenilerken tadilatta renklerin hayatınıza girmesine izin vermelisiniz. Her odanın, her evin, işinizin farklı renklerin enerjisine ihtiyaç duyduğunu bilmelisiniz. Örneğin, işiniz ve eviniz için duvarları asla kırmızı kullanmamalısınız. Kırmızı enerji patlamasına, tansiyonun yükselmesine imkan tanır. Sinirlilik halinden çıkmanızı zorlaştırır. Oysa mavi, mor ve yeşilin tonları huzur verir. Ruhunuzu sakinleştirir.

Odanız için ideal renk alaçatı beyazı!

Huzur veren ve aydınlık veren bir renk olarak tercih edilebilir. Uyumayı kolaylaştırır, zihni temizler. Renk atmak içinse perdenizi mor tonlarında halınızı uçuk pembe tonlarında tercih edebilirsiniz. Mobilyanızın da yine açık krem tonlarında olmasını öneririz. Aydınlık, huzur veren ve uyumak için ideal renklerin olduğu bir oda önerimiz bu şekilde.

Oturma odasında hardal ve turkuaz tonlarının mükemmel birleşimi

Sakinliği, samimiyeti, doğallığı ve huzuru taşımak istediğiniz oturma odalarınızda yeşili mutlaka kullanmalısınız. Fakat turkuaz ve hardalı birlikte tercih ettiğinizde çok daha sakin hissedeceksiniz. Yeşili krem tonları ile meç edebilirsiniz. Oturma odası için önerimiz kesinlikle hardal turkuaz birlikteliği ya da yeşil ve krem aşkı!

Yatak odasında şehvetin renklerini değil, nötr tonları tercih etmelisiniz!

Çoğu insan yatak odası için kırmızıyı, pembeyi, kahve tonlarını kullanmak istiyor. Bu yanlıştır, nötr tonlar kullanmalısınız. Güzel ışıltılı bir gök mavisi ile krem meçleri, morun leylak tonu ile krem meçleri yatak odanız için idealdir.