Sizin için kozmetik alışverişi yapan erkek

Sizin için kozmetik alışverişi yapan erkek

Son derece anlayışlı, sizin için neyin iyi olduğuna karar vermeyi seven ve nadir bir özellik olarak kozmetik alışverişini dahi sizin için yapabilen bir erkek ruyalarda görebileceğinzi biridir. Çünkü böyle bir erkeği bulmak, bu özelliğini fark etmek her kadının denk geleceği bir durum değildir. Ancak böyle erkekler de vardır.

Güneş lekenizden şikayet ettiğinizde veya parfüm merakınızın olduğunu söylediğinizde sizin için ideal ürünleri bulup size hediye eden bir sevgiliniz varsa çok şanslısınız!

Fakat unutmayın her iyi özellik beraberinde kötü bir özelliği getirir. Böyle davranan erkeğin sizin hayatınızda önemli bir yeri olsa da, kabul edemeyeceğiniz yönleri ve özellikleri de olabilir. Örneğin 20 yıl yurt dışına çıkma yasağı olabilir, ciddi sabıka sorunları olabilir. Zaten bu özelliklerini siz öğrendiğinizde kabul etmeniz için bu kadar kusursuz bir erkek arkadaşa dönüşmüştür!

Erkekler hiç birşeyi boşuna yapmaz!

Arkasında mutlaka planları vardır ve sizin o’ndan vazgeçmenizi engellemek istiyordur. İyi, kusursuz yönlerini size gösteren erkekleri ciddi şekilde inceleyin, her detayı inceleyin. Çünkü erkekler söz konusu olduğunda kadınların çok daha dikkatli olması gerekiyor. Her yerde çarşaş çarşaf kadını etkilemenin yolları açıklanıyorken erkekleri etkilemenin yollarını bu kadar detaylı bir şekilde bulamıyoruz. Erkeklere çok fazla sır verdik, kadınların erkekler hakkında bilmeleri gerekenden çok daha fazlasını biliyorlar.