Onu Etkilemek İçin Bunları Yapın!

Onu Etkilemek İçin Bunları Yapın!

Kadınlar hoşlandıkları erkekleri etkileyebilmek için türlü yollara başvururlar. Giyimleriyle kuşamlarıyla, hareketleriyle tam da onun beğenebileceği bir kadın gibi davranmaya çalışırlar.

Peki, eğer erkeklerin kadınlarda çekici bulduğu davranışları söylesek mutlu olur musunuz? İşte erkekleri etkilemenin yolları…

Durup dururken bir sebep olmaksınız onu aramanız! Bunu size dile getirmeseler bile çok hoşlarına gittiğini bilmenizde yarar var. Gün içinde bir kere onu hiçbir sebep yokken arayıp sohbet edin ve onu mutlu edin…

Eller! Bir kadının elleri bakımlıysa ve mis kokuluysa erkek buna bayılır. Yumuşacık eller bir kadının bakımlı olmasıyla doğru orantılıdır.

Hediyelere verdiğiniz değer bir erkeğin gözünde sadakat simgesi olabilir. Eşyalarınıza ve hediyelerinize gösterdiğiniz özen, sadık bir eş mi sorusuyla eşleştirilebilir.

Bakımlı bir kadın olmak ilk kurallardan biri ama bir şey var ki çok önemli; sadelik ve doğallık! Bir kadın sade, doğal ve bakımlıysa eğer o kadın bir erkek için oldukça dikkat çekici olabilir. Makyaj yaparken doğallığınızın kaybolmamasına dikkat edin.

Giysi seçiminizde aşırıya kaçmamaya özen gösterin. Sade ve şıklık önemli

İyi kalpli, yardım sever bir kadın olmak kadar, rekabetçi ve başarılı, ne istediğini bilen kadınlarda erkekleri cezbeder.

İnatçı bir kadını çoğu erkek itici bulabilir. Bu yüzden inatçılığınızı biraz dizginlemenizde fayda var.

Çocuk sevgisi çok olan ve çocuklarla iyi anlaşan kadınlarda erkekleri etkileyen kadınlardan. Hoşgörülü bir kadın onlar için önemli…

Bazı erkekler çocuklaşan kadınları itici bulsa da bazıları bundan çok hoşlanıyor. Eğer ben çocukluk yaparım diyorsanız da çok aşırıya kaçmamanızda fayda var.