Kadınlar ne ister?

Kadınlar ne ister?

Erkeklerin asla anlamak istemediği bir detay, kadın dinlenilmek ister. Kadını dinleyen kadının kalbini kazanır. Kadını kazanmak isteyen erkek öncelikle iyi bir dinleyici olmak zorundadır. Dinlemeyi bilmek ise sadece kafa sallamak değil, soru sorarak konuya odaklanarak ve dinlediğini göstererek başarılması gereken bir durumdur. Kadın en önce dinlenilmeyi bekler.

Çalışmayı seven, azimli yaşayan ve beklentilerine sahip çıkan erkekler kadınlar için her zaman önceliklidir. Erkekler kadar kadınlar da yüzeysel olabilir, dış görünüme sahip erkekler şanslıdır. Fakat söz konusu erkek olduğunda kadınlar yüzeyselliğin yanında içselleştirebilecekleri detaylara da önem verirler.

Konuşmayı sevmiyor olabilirsiniz, konuşan birine ne kadar tahammül edebilirsiniz?

Çılgın bir kadınla birlikte olmak zordur, ayakları yere basan kadınlar daha zordur. Nasıl bir erkek olduğunuzu bilerek, kadınlara nasıl hitap etmeniz gerektiğini fark ederek haretek ederseniz, karşınıza ne istediğini bilen kadınlar gelecektir. Kadınların beklentilerinin farkında olarak kendinizi değiştirmeye ne dersiniz?

Kadının ne istediği, kadınına göre değişmez. Her kadın bakımlı erkek sever. Kişisel bakımına önem gösteren ve dinlemeyi bilen erkekler kadınları mutlu edebilir.