İphone’nunuza olması gereken uygulamalar nelerdir?

İphone’nunuza olması gereken uygulamalar nelerdir?

İphone’nunuza olması gereken uygulamalar

Hepimiz telefonumuzla birlikte gelen normal kullandığımız uygulamalar dışında yeni ve bizi can sıkıntısından bir anda kurtaracak uygulamalar arıyoruz telefonumuzda.Bunlar harici olarak da her İphone kullanıcısının telefonunda mutlaka kurulu olması gereken ve hiç beklenmedik anda işe yarayacak uygulamalar var.

Ne kadar sosyalsiniz?

Öncelikle sosyal medya uygulamaları akıllı telefonların olmazsa olmazı Facebook, Facebook Messenger, Whatsapp, İnstagram’ın yanı sıra bu uygulamaları daha uygun ve kullanışlı hale getiren yardımcı uygulamalar da son derece gerekli. İnstagram’da paylaşacağınız fotoğrafları daha farklı hale getirmek için İnstagramla beraber kullanılabilecek çok çeşitli fotoğraf uygulamaları mevcut.

Bunlar harici arkadaşlık uygulamaları da şu sıralar son derece popüler.

  1. Tinder
  2. İnstamessage
  3. Snapchat

Bunlardan en popülerleri..
Bunlarla beraber her zaman elinizin altında olması gereken Nöbetçi eczane,taksi  kullanmak için olan uygulamalar da son derece gerekli.
Tabi can sıkıntısına birebir telefonunuzun hafızasına ve kullanılabilirliğine uygun çeşitli boyutlardaki oyunlarda sizi can sıkıntısından kurtarmak için olmazsa olmaz.
Ayrıca açacağınız bildirimleri ile popüler haber sitelerine ait uygulamalar bulunduğunuz yer ne olursa olsun sizi olanlardan mahrum ve habersiz bırakmıyor.