Gözlerde makyaj hilesi

Gözlerde makyaj hilesi

Etkileyici bakışlara sahip olmak için göz tipinize ve göz renginize yakışacak şekilde özel uygulamalar yapmanız gerekir. Yılın favori göz makyaj uygulaması eyeliner için fırça yerine kalem kullanıyor olmanız günlük eyeliner uygulaması için avantajdır. Fakat renk ve kalınlık burada önem kazanır.

Takma kirpik tercih etmeli miyim?

Doğal bir görünüm kazandırıyorsa tercih etmelisiniz ancak kullanışlı değilse ve kendinizi rahat hissetmiyorsanız alternatifleri değerlendirmelisiniz.

Kirpik alternatifleri nelerdir?

İpek kirpik uygulamasının 6 aylık kullanım süresi ve son derece doğal görünüyor olması kadınlar için büyük kolaylık. Kirpiklerinizin daha gür ve daha bakımlı görünmesi elinizde. İpek kirpik, protez kirpik uygulamaları ile gözlerinize etkileyici bakışar katabilirsiniz.

Kaşlar önemli

Göz makyajınızda kaşlarınızın önemini kavramanız gerekir, kavisli ve kalın kaş modasına uymak adına kaşlarınızı göz hacminizin yarısından daha fazla kalınlaştırmamanızı öneriyoruz.

Gözlerinize etkileyici bakışlar kazandırmanın gölgeli göz makyajı yapmaktan geçtiğini bilmelisiniz. Gölgeli göz makyajı sadece geceleri yapılır diye bir kural yok. Açık tonlarla da gölgeli göz makyajı yapabilir, beyaz turkuaz ve gümüş renklerini gündüz kullanabilirsiniz. Ten renginizin far seçimi konusunda önemli olduğunu unutmayın. Açık ten rengi için açık tonları koyu ten rengi için koyu tonları kombinleyebilirsiniz.