Erkekleri kıyaslayın, onlar hep yapıyor bunu!

Erkekleri kıyaslayın, onlar hep yapıyor bunu!
loading...

Erkeklerin sık yaptığı bir şey, kısyaslama! Siz de yapın.. Sürekli olarak dünyaca ünlü mankenlerle ya da gördükeri her güzel kadınla sizi kıyaslıyorlar, siz de onları dünyanın en yakışıklı adamlarıyla hatta eski sevgililerinizle kıyaslayın. Bunu hissetmelerini sağlayın, bir erkeği en mutsuz eden şey budur.

Hayatınızın merkezine koymadan önce iki kere düşünün!

Hayatınızda size ne kadar iyi hissettiriyorsa o kadar büyük bir yere sahip olmalı. Çünkü yaşam değerlidir. Size değer veren biri sizi mutlu edebilir. Karşınızdaki insanı neye göre kime göre değerlediriyorsunuz? Bu soruların cevabını vermeden asla o insanı hayatınızda önemli bir yere koymayın, sürekli olarak kıyas yapın. Karar verene kadar bu kıyaslamadan vazgeçmeyin.

Belli etmeden de kıyaslayabilirsiniz!

Erkekleri neye göre kıyaslamak gerektiğine gelecek olursak, tabiki size kendisini nasıl hissettirdiğine göre..

Erkeklerin maddi güç açısından kendilerini iyi hissetmelerine ihtiyaçları vardır, asla onlardan fazla kazanıyor olamazsınız. Hesabı onlar ödemelidir, arabası olan kadınlara karşı da kendilerini ezik hissederler. Oysa kadınlar bunlara takılmaz, eğer size değer veriyorsa sizin gücünüzden de güçsüzlüğünüzden de istifade etmiyor olmalıdır. Erkekleri bu anlamda da kıyaslamayı unutmayın.

loading...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ