Erkekler çocuksu kadın sevmiyor

Erkekler çocuksu kadın sevmiyor
loading...

Erkeklerin dikkateni çekmek için vamp olmak gerekiyor. Özellikle şımarık, çocuksu hareketleri olan kadınlar erkeklere itici geliyor. Ancak fazla şuh olduğunuzda da erkeklerin dikkati sadece cinsellikte oluyor. Erkekler, aynı zamanda ruhen anlaşabileceklerini hissettikleri kadınlara daha çok bağlanıyorlar.

Flört bağlılığa geçemiyorsa..

İlişkiniz flört aşamsında kaldı ise, bağlılığı hissedemiyorsanız bu sürece neden takılı kaldığınızı anlamanız gerekiyor. Bağlılık, çiftlerin birbirlerinin hayatında tek olma sözü vermesi ile başlar. Aldatmak istemediğiniz kişiye bağlılık hissediyorsunuzdur. Fakat görüşmeleriniz devam ettiği halde bir başkası ile görüşmeye de devam edebiliyorsanız, veya o edebiliyorsa burada bağlılıkten söz etmek yanlış olur.

İlişki kısa bir süre içerisinde bağlılığa dönüşmeli. Bu süre ikinci görüşmeden itibaren başlayabilmeli. Eğer başlamıyorsa çiftler birbirlerini tam olarak istemiyor demektir. Birbirleri için zaman kaybından başka birşey olmayacaklarını görebilmeli, vakit çalmamak adına görüşmeye son vermelidirler.

Çocuksu halinizi, boyunuzu, kilonuzu vs bahane ederek sizden uzaklaşan erkeğin sizi gerçekten sevmediğini düşünebilirsiniz.

loading...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ