Erkeğin şifrelerini çözün!

Erkeğin şifrelerini çözün!

Erkeklerin şifresini çözen kadın istediği erkeği elde edebilen değil, elde ettiği erkeği elinde tutabilen kadındır. Çünkü erkeklerin uzun süre aynı kadınla olmaya devma etmesi kadının erkeği nasıl yönettiği ve şifresini çözmesi ile ilgilidir. Erkeklerin şifresini çözmek için öncelikle kız ve erkek çocuklarına bakmanız gerekir.

Kız ve erkek çocukları arasındaki fark nedir?

Kızlar çok daha duygusalken erkekler daha bencildir. Yüzeyseldirler, dikkat eksiklikleri vardır. Oysa kız çocukları böyle değildir. Daha erken ve daha çok konuşan kız çocukları, erkek çocuklarına oranla gelişim çağında da büyük farklılıklar gösterir. Kız bebeklerin %70 daha fazla göz teması kurduğunu biliyor musunuz?

Pratik bilgiler ancak gündelik hayatınızı ve ilişkinizi düzelten bilgiler olarak tüm bunları kabul edebilirsiniz. Erkeklerin şifresini çözmek, iletişim sorunlu olarak dünyaya geldiklerini kabul etmekle başlar.

Kız arkadaşlarınızla olduğu gibi mental bir iletişim beklemeyin. İletişimi ara vererek deneyin, anlattıklarınızı can kulağı ile dinlemeyecektir, peşi sıra anlatmak yerine mola vererek kısa aralıklarla anlatın. Erkeğin şifresi kadına oranla daha az iletişimdir.