Erkeğin kaderi gitmektir!

Erkeğin kaderi gitmektir!

Erkekleri anlamaya çalışarak hayatınızı doğru erkeğin varlığına inanarak geçirdiğinizde, her erkeğin kaderinin günün birinde gitmek olduğunu görebilirsiniz. Çünkü erkekler sevginin değerini bilmek için değil, hayatı zorlaştırmak için yaşar. Asla bir kadınla yetinmez, diğer kadınlarla da olmak isterler. Hikayelerde geçen mükemmel aşık gerçek hayatta mümkün değildir. Çünkü kadın sayısı fazla, erkek sayısı azalıyor. Doğal süreç erkeklerin daha fazla kadına ilgi duymasını tetikliyor. Bunun bir diğer nedeni de bilimsel, biyolojik bir gerçeklikten geliyor.

Kadın her ay bir kere yumurtlar, erkek ise her cinsel birleşme esnasında milyonlarca yumurta üretir. Kadın doğası gereği tek bir erkeğe bağlanmayı seçmek zorundadır ancak erkekler öyle değildir. Erkeklerin daha fazla kadınla birlikte olmaya iten dürtüleriyle savaşmasını bekliyoruz, sonuç olarak hayal kırıklığını yine biz yaşıyoruz.

Karşınızda nasıl bir erkek var?

Kaderi gitmek olan bir erkek sizden çok fazla şey isteyecektir.  Ne verip ne vermeyeceğinizi bilmeniz gerekir. Sonrasında üzüleceğiniz bir ilişki için çok fazla verici olmamalısınız. Kendinizi düşünmek zorundasınız, bağlanma sorunları olan erkekleri fark etmeniz önemli.