Doğa canlanıyor, peki ya siz?

Doğa canlanıyor, peki ya siz?

Baharın geldiği bu günlerde içinizde bir kıpırdama hissediyorsanız doğru yoldasınız! Ancak kışın yorgunluğunu atmadıkça, baharın gelişi sizi heyecanlandırmadıkça yaşam kalitenizden söz etmenizin mümkün olmadığını da bilmelisiniz. Çünkü doğa canlanıyor, bizlerin de doğa ile birlikte canlanması, yenilenmesi gerekiyor.

Hem ruhunuz hem bedeniniz doğa ile birlikte canlansın!

Bunun için öncelikle dört duvar arasından çıkmanız ve doğayı izlemeniz gerekir. Btkilerin, çiçeklerini bahar meyvelerinin size hissettireceği şeyler var! Bunları kaçırmamalısınız.

İnsan, tamamen doğaya entegre bir canlıdır. Yeme içme düzeni güneşin doğuşu ve batışı ile eş zamanlı olmalıdır, doğayı takip etmek, insana sağlık ve zindelik verir. Tüm bunlara dikkat etmek sağlıklı bir bedene ve ruha sahip olmak için gereklidir.

Şehir hayatı bizleri beton duvarların içerisinde tutuyor ancak yaşam sokaklarda. Hayatı algılamak istiyorsanız gökyüzüne bakmalı, doğaya bakmalısınız.

Bedeninizi ve ruhunuzu canlandırın!

Baharın size enerji vermesine izin verin, yenilenme ihtiyacınız her ilkbahar döneminde kapınızı çaldığında kapıyı açın. Çünkü bütün bir yıl size lazım olan enerji bahar dönemlerinde depolanabilir!