Burcunuza Göre İlk Buluşmada Ne Yapmalısınız?

Burcunuza Göre İlk Buluşmada Ne Yapmalısınız?

Mükemmel Bir Güne Hazır Olun!

Burçlarla uğraşmak keyifli ve bazen ilginç olabiliyor.

Hayatınızdaki özel insanla çıkacağınız ilk yemekte veya ilk defa buluşurken kullanabileceğiniz, burcunuzun özelliklerine uygun aktivite fikirlerini aşağıda toparladık.  Kendi burcunuzu veya partnerinizin burcuna göre bakabilirsiniz.

Koç (21 Mart-19 Nisan): Tırmanma Duvarı Eğitimi

climbing_date_hans_florine_-_Julie

Koçlar doğuştan atletik, aktif ve iddialılardır. Bu nedenle enerjik bir aktivite daha çok hoşlarına gidecektir. Su kayağı yapmak, doğada bisiklet turu yapmak ya da yapay tırmanış duvarı eğitimi tatlı bir rekabete yol açacak ve afrodizyak etkisi yaratacaktır.

Boğa (20 Nisan-20 Mayıs): Aşçılık Kursu

7b1a8630a594368da3daec89fc5ba735

Boğalar en güvenilir, yardımsever ve sabit burçlardan biridir. Duygusal yönleri de güçlü olmasına rağmen bunların gölgesinde kalır. Bu göz önüne alındığında yemek yapma kursunda bir ders mükemmel randevu için yeterli olabilir. Birbirinizin en sevdiği yemeği yapmayı öğrenin ve farklı aromalarla kendinizi şımartın!

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran): Bilgi Oyunu

boardpieces

İkizler burcu kolay adapte olabilen ve her gruba karışıp uyum sağlayabilen bir burçtur. İletişim kurmayı ve kendilerini ifade etmeyi çok severler, genellikle partilerde odak noktası olurlar. Bilgi içeren kutu oyunları oynamak eğlenceli ve entelektüel doğalarını açığa çıkaracaktır.

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz): Doğa Yürüyüşü

slider4

Yengeçler gizemli, derin düşünen, hayal kuran, hassas ve kimi zaman karamsar olabilen insanlardır. En çok hoşlarına giden aktivite deniz kenarında romantik bir gezinti, güzel bir parkta piknik ya da doğayla iç içe bir yürüyüş olacaktır. Bol bol muhabbet etmeyi ve doğanın güzelliğini içinize çekmeyi unutmayın!

Aslan (23 Temmuz-22 Ağustos): Arkadaşınız ve Sevgilisiyle Yapılacak Bir “Double-Date”

doubledateideas_sized

Aslanlar doğuştan liderdir ve güce sahip olmayı severler. Aynı zamanda tanınmaktan hoşlanırlar ve arkadaş canlısıdırlar. Aslan burcunun bu özelliklerini yansıtabilmesi için arkadaş olduğunuz bir çiftle beraber tenis maçı ya da karaoke gibi rekabet içeren ve herkesin keyif alacağı bir aktivite tercih edebilirsiniz. Böylece hem güzel zaman geçirmiş hem de arkadaşlarınızı da daha iyi tanımış olursunuz.

Başak (23 Ağustos-22 Eylül): Belgesel İzleme

watch18tvf-1-web

Başak burcu değerlerine bağlı, çalışkan ve biraz içine kapanık bir burçtur. Aynı zamanda zeki, analitik ve entelektüeldir. Bu yüzden bir seminere katılmak, akademik sunuma katılmak ya da hoşlarına gidecek bir belgesel izleyip üzerine tartışmak onlar için en ideal aktivite olacaktır. Hangisini seçerseniz seçin etkileyici ve zekâlarını kullanmalarını sağlayacak bir durum iyi vakit geçirmelerine yol açacaktır.

Terazi (23 Eylül-22 Ekim): Farklı İnsanların Katılacağı Bir Ev Partisi

6a00d8341c630a53ef017c32be4a05970b-640wi

Terazi burcu, rafine zevkleri olan, diplomasiden ve dengeden hoşlanan bir burçtur. Onları ilginç hatta “tuhaf” insanların olduğu bir partiye götürürseniz, her durumu eğlenceye çevirme özellikleri nedeniyle iyi vakit geçirir ve herkesle yapabilecekleri birçok farklı konuşmaya tanıklık edebilirsiniz.

Akrep (23 Ekim-21 Kasım): Eğlenceli Bir Bar ya da Gece Kulübüne Gitme

tumblr_m39djzbPw41qi23vmo1_500

Akrebin sıcak ve yoğun enerjisi her ortamı zevkli ve hatta “sarhoş edici” bir yere çevirebilir. Dans edebileceğiniz bir yere gitmek en çok eğlenmenizi sağlayacak aktivite olacaktır. Akreple geçireceğiniz enerji dolu güne hazır olun!

Yay (22 Kasım-21 Aralık): Karanlıkta Yapılacak Bir Aktivite

485373_374943012528727_1711721528_n

Yaylar tahmin edilebilirlikten hoşlanmazlar. Spontane ve arkadaş canlısıdırlar. Karanlıkta yiyeceğiniz bir yemek onları hem şaşırtacak hem de hoşlarına gidecektir. Aynı zamanda içten bir şekilde sohbet etmenizi sağlayarak birbirinizi daha iti tanımanıza neden olabilir.

Oğlak (22 Aralık-19 Ocak): Birbirinizi Daha İyi Tanımanızı Sağlayacak Bir Oyun

People on phones with social media icon chalkboard

Oğlak burcu ne istediğini ve istediğine ulaşmayı iyi bilen bir burçtur. Her şeylerini ilk buluşmada açığa vurmazlar, bu nedenle onları daha iyi tanımanızı sağlayacak soru sorabileceğiniz bir kart oyunu oynamak işinize yarayacaktır. Birbirinize en çok merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz.

Kova (20 Ocak-18 Şubat): En Sevdiğiniz Sanatçının ya da Grubun Konseri

concert-768722_640

Kovalar eksantrik ve yenilikçidirler, aynı zamanda konuşmaktan hoşlanırlar. Bir müzikale ya da konsere gitmek en çok hoşlarına giden aktivite olacaktır. Dünya turnesine çıkmış danslı şovlar da bilet alabilirsiniz, kova burcu eğlence ve dans deyince ilk akla gelen burçtur.

Balık (19 Şubat-20 Mart): Müzikal, Bale ya da Tiyatro

The-St-Petersburg-Ballet-Swan-Lake-Swans-duo_LR

Balıklar romantik, hassas ve hayalcidirler. Hayal dünyalarını geliştirecek bir oyunu beraber oturup izlemek sanatsal yönlerinin de ortaya çıkmasını sağlar. Beraber şarkılarına eşlik edebileceğiniz bir müzikale ya da dramatik bir tiyatro oyununa gidin, çıktığınızda da üzerine sohbet edin, keyifli vakit geçireceğinizi garanti edebiliriz!