Aldatan erkek nasıl anlaşılır?

Aldatan erkek nasıl anlaşılır?

Aldatan erkeğin tavırları değişmeye başlar, kendine bakmaya başlar en önemlisi de parfümüdür. Artık daha yoğun bir şekilde parfüm kullanmaya başladığında ve giyimine ayrıca özen gösteriyor olduğunda aldatma ihtimali artıyor demektir. En önemli unsur ise cep telefonudur. Eğer sizden habersiz ikinci bir hat kullanıyorsa, farklı mail adresleri kullanıyorsa bunu anlamak için gün içinde farklı saatlerde iletişim kurmaya çalışmanızı öneririz.

Size eskisine nazaran çok daha az vakit ayırıyor olabilir, bunu iş yoğunluğuna bağlıyor olabilir de. Ancak yine de erkeklerin aldatmaya uygun yapılarını bilerek hareket etmeli, iş ve mesai arkadaşlarını tanımaya, gün içinde ne yaptığını çözmüş olmaya dikkat etmelisiniz.

İlişkinize sahip çıkın

Sevgilinizin sizi aldatıyor olmasını çok fazla anlamanız mümkün değil ancak eşinizin sizi aldıyor olması anlaşılır bir durumdur. Kredi kart ekstralarında açıklamasını yapamadığı harcamaları var ise, kredi kartı dışında vakitli vakitsiz mesailere kalıyorsa hemen dikkat etmek gerekir.

Aldatan erkek öncelikle gereksiz bir nezakete bürünür. Size karşı çok fazla anlayışlı olmaya başlar, tavırlarında değişiklik fark edilir derecededir. Çünkü erkek asla moralinin yüksek olmasını saklayamaz, bir kadın daha bir ilişki daha derken erkek olduğunu hissedecek ve mutluluğu artacaktır.

  • Mutlu erkek
  • Kendine bakan erkek
  • Gereksiz zamansız mesailere kalan erkek
  • Bir anda nazikleşen erkek

İşte aldatan erkeği ele veren detaylar, gerisi size kalmış!